GEBELİK DÖNEMİ
Beslenme anne karnında başlar. Ve gebelik döneminde bebeğinizin sağlıklı büyüyüp gelişmesi ve sizin de sağlıklı bir gebelik geçirmeniz için beslenme çok büyük önem taşıyor. 

Siz bu dönemde ne kadar iyi beslenirseniz bilin ki bebeğinizde o kadar iyi besleniyordur. Bu süreçte size özel planladığımız beslenme programında kilo takibinizi doğru bir şekilde yapıyor, bebeğinizi kaliteli şekilde beslemek için vitamin-minerallerinizi ihtiyacınıza göre alabileceğiniz beslenme programınızı hazırlıyor ve bazen haftalık bazen aylık kontroller yapıyoruz.

 

EMZİRME DÖNEMİ
Emzirme döneminde beslenme annenin besin depolarını korumak ve süt kalitesini artırmak için çok önemlidir. Bu süreçte sizin ihtiyaçlarınıza göre beslenme programınızı hazırlıyor ve düzenli takipler yapıyoruz. Her doğum yapmış kadının merak ettiği bir soru vardır ‘Ne zaman eski kıyafetlerimi giyebileceğim'.

Evet emzirme dönemi doğru bir şekilde yönetilirse süt kaliteniz ve sütünüz azalmadan, enerjiniz ve vitamin değerleriniz düşmeden kilo verebilmenizde mümkün olabilir.

geri dön