Online Diyet nedir?

Diyetisyene gidecek vakti olmayanlar, şehir dışında yaşayanlar, çalışanlarına diyetisyen hizmeti sunmak isteyen kurumsal firmalar için tasarlanmış skype, whats-up, mail ya da telefon görüşmeleri ile yapılan online takip sistemidir.

Online diyetten kimler yararlanabilir?

BKI 25’in üzerinde olan kişiler
Yüz yüze görüşmeye zamanı olmayanlar
Avrupa yakası ya da şehir dışında yaşayanlar
Yaşadığı yerde diyetisyen olmayanlar
Beslenme alışkanlıklarını değiştirmek isteyenler
Hedeflerine sağlıklı ve kolay bir şekilde ulaşmak isteyenler

Online diyet nasıl uygulanır?

Danışanın mail adresine ödeme koşulları, kişisel bilgi ve kan tahlili formu gönderilir.
Ödemenin yapıldığı bilgisi ve kişisel bilgi formu ve kan tahlili sonuçları elimize ulaştıktan 48 saat içerisinde diyet programı kendisine mail olarak gönderilir.
Görüşmeler  1 aylık paket halinde her hafta olacak şekilde planlanır.
Danışanın tercihine göre görüşme aracı mail, skype, whats-up ya da telefon ile yapılır.
Online diyet takip sisteminde beslenme programları danışanın isteğine göre değiştirilir. Özel günlerine göre farklı diyetler hazırlanır.
Danışan her hafta sabah aç karnına sabit bir tartıda tartılır. Sonucu yazdığı 1 haftalık beslenme günlüğü ile birlikte randevusundan önce diyetisyenine gönderir.

Online diyet takip sisteminin amacı nedir?

Diyet programına başlandığında tartıda hemen sonuç görmek isteriz. Ancak ilk hafta beklenilen sonuçla karşılaşamadığımızda motivasyonumuz düşebilir. Diyet programlarında ise en önemli şey motivasyon ve doğru programdır. Online diyet takip sisteminde her hafta sizin yaşam tarzınıza göre program düzenlenir ve diyetisyeninize merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Bu durumda hem motivasyonunuz hem de diyete uyumunuz artar. Böylelikle evinizde veya iş yerinizde bir tıkla size özel hazırlanmış diyet programınıza ulaşabilir. Hedeflediğiniz sonuca daha kolay ve rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Online diyet takip sisteminde sadece diyet yapmıyor sağlıklı beslenmeyi de öğreniyorsunuz.

Formu İndirebilmek için link'e tıklayınız...

KİLO_BİLGİ_FORMU

Uzm.Diyetisyen Sernaz Çakır Ercil      e-mail : sernazcakir@gmail.com